Lp. lapsevanemad, koostööpartnerid

01.04.2020

TEADE
 
Vabariigi valitsuse poolt 12. märtsil  2020.a. välja kuulutatud eriolukord  koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, sulges kõik  spordi baasid ja mänguväljakud, peatas kõikide  huvikoolide tavaõppe ning on seadnud ranged liikumispiirangud, soovitusega olla kodus. Samuti on keelatud kõikide  spordivõistluste läbiviimine. Loodame nende toimumisele suve teises pooles. Rakvere linn on peatanud ka huvihariduse eest õppetasu arvete väljastamise lapsevanematele.

Kõike eelnevat arvestades oleme seda meelt, et antud tingimustes ei ole meil võimalik, oma õpilaste ja nende lähedaste tervist ohtu seadmata, kvaliteetset õppe-treeningtööd läbi viia  ja peame  mõistlikuks meie  kooli töötajate aprillikuus  kollektiivpuhkusele siirdumist. 

Tänases olukorras on meie  eesmärgiks  olla terved.

Aprillikuus ära jääv õppe- treeningtöö  saab toimuma augustikuus, mis tavaliselt  olnud puhkusekuu.  

Loodame oma lapsevanemate  ja koostööpartnerite mõistvale suhtumisele  ja  õpilaste õppe- treeningtööga liitumisele  augustikuus.
 
Kooli töötajate puhkusele siirdumine ei tähenda õpilaste ja lapsevanematega suhtlemise katkestamist, oleme nende jaoks abi  ja nõuga  jätkuvalt olemas.

Osaleme oma töötajatega,  võimaluse piires,  jätkuvalt erinevates linna ettevõtmistes koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.
                                                                                                                             
Jaak Vettik                                                                                                                                                                                                                                                               Rakvere Spordikooli direktor