Aqva Spordikeskuses saavad nii algajad, kui ka professionaalid harjutada tennist kolmel kõvakattega tipptasemel tenniseväljakul, mis vastavad kõikidele rahvusvahelistele nõuetele. Hubased värvid ja puitkarkass tekitavad igas mängijas sooja ja koduse tunde. Aqva Spordikeskuse täisautomaatsed tenniseväljakud ootavad mängijaid Rakvere spordikeskuse opereeritavatel Rakvere linna aegadel esmaspäevast reedeni kell 13.00 – 18.00

Aegade broneerimine

Aqva Spordikeskuse tenniseväljakutel on kasutusel MyGames broneerimissüsteem ja väljakuautomaatika. Kirjeldus: MyGames’i kaudu saab broneerida Rakvere Linna mänguaegu Aqva Spordikeskuse tennise väljakutele. Leia endale väljakute hulgast Aqva spordikeskus (Rakvere Linna ajad) sobiv aeg, broneeri, tasu ning sisene Aqva Spordikeskusesse personaalse koodi abil.
Väljaku hind külastajatele on 24 €/h. Väljakutele pääseb 30 min. enne broneeringu algust. Vajadusel saab broneeringut tühistada kuni 4 tundi enne broneeringu algust. Püsiaegade broneerimiseks palun helistada Spordikeskuse müügijuhile +372 555 11 512 või kirjutada soovist info@rakverespordikeskus.ee. Püsiaegade eest tasumine toimub arve alusel kuu lõikes.

Mõnusaid tenniseelamusi!

Last modified: 23. nov. 2023

Comments are closed.