Tähelepanu! Rahvaaia välisväljakud valmistuvad talvepuhkuseks ning alates oktoobrikuust saab mängida vaid 3. väljakul. Mõnusat sügist tennisemängu!

Tere tennisesõbrad!

Rakvere Rahvaaia Tenniseväljakud ootavad teid suve nautima! Väljaku hind on külastajatele 12€/h.
Tennise üksikaja broneerimiseks on vajalik allpool leitavas broneeringusüsteemis luua kliendikonto, valida endale sobiv aeg ning tasuda valitud teenuse eest (broneerimisel kohustuslik). Üksikaegu on võimalik broneerida ka Spordihalli administraatori juures. Vihmase ilma ja märgade väljakute korral ei pea eraldi Spordikeskust teavitama. Ära jäänud broneeringud asendatakse samaväärse mänguajaga. TÄHELEPANU! Broneeringusüsteemis ei saa tühistada ega muuta enda broneeringuid. Broneeringute tühistamine, muutmine või asendusaja broneerimine toimub telefoni või e-maili teel. Palun helistada Spordihalli administraatorile +372 32 782 00, müügijuhile Rein Kopli +372 555 155 12 või kirjutada info@rakverespordikeskus.ee.
Kõiki broneeringuid saab tühistada vähemalt 24h ette teatades.
Püsiaegade broneerimiseks palun helistada müügijuhile +372 555 155 12 või kirjutada soovist info@rakverespordikeskus.ee. Püsiaegade eest tasumine toimub arve alusel kuu lõikes.
Väljakutele ja klubimajja pääseb sel suvel mängijakaardiga ehk toimib nö “täisautomaatne” lahendus. Uksekaardi olemasolu ei ole vajalik juhul, kui broneeringukaaslasel on see juba olemas. Kaardid on nimelised ja mõeldud kasutamiseks ainult selle omanikule. Kaardi ühekordne väljastustasu on 5€ ning saadaval Rakvere Spordihalli administraatorilt. Võimalik on kasutada ka “laenukaarti”, mille deposiit on 10€. 
Palume mängijatel koheselt teavitada Spordikeskust tennise klubimaja, väljakute või broneerimisüsteemi probleemide või vigade korral!
Meeleolukat tennisesuve soovides,
Rakvere Spordikeskus
Last modified: 2. okt. 2019

Comments are closed.