Tähelepanu! Meie meeskond on väljakute kevadhooldusi läbi viimas. Väljakud on mängijatele avatud. Palume esimestel nädalatel väljakutesse suhtuda ettevaatlikult ning mängust tekkinud võimalikud kahjustused jalaga siluda, et ka järgmistel mängusõpradel pall ilusti põrkaks.

Mõnusaid tenniseelamusi!

Tere tennisesõbrad!

Rakvere Rahvaaia Tenniseväljakud on talvepuhkuselt üles ärkamas! Väljaku hind 2021. aasta hooajal on külastajatele 12€/h.
Tennise üksikaja broneerimiseks on vajalik ülal nähtavas broneeringusüsteemis luua kliendikonto, valida endale sobiv aeg ning tasuda valitud teenuse eest (broneerimisel kohustuslik). Üksikaegu on võimalik broneerida ka Spordihalli administraatorile helistades. Vihmase ilma ja märgade väljakute korral ei pea eraldi Spordikeskust teavitama. Ära jäänud broneeringud asendatakse samaväärse mänguajaga võttes meiega ühendust. TÄHELEPANU! Broneeringusüsteemis ei saa tühistada ega muuta enda broneeringuid. Broneeringute tühistamine, muutmine või asendusaja broneerimine toimub telefoni või e-maili teel. Palun helistada Spordihalli administraatorile +372 32 782 00, müügijuhile Rein Kopli +372 555 155 12 või kirjutada info@rakverespordikeskus.ee.
Kõiki broneeringuid saab tühistada vähemalt 24h ette teatades.
Püsiaegade broneerimiseks palun helistada müügijuhile +372 555 155 12 või kirjutada soovist info@rakverespordikeskus.ee. Püsiaegade eest tasumine toimub arve alusel kuu lõikes.
Väljakutele ja klubimajja pääseb sel suvel taas ainult mängijakaardiga ehk toimib nö “täisautomaatne” lahendus. Uksekaardi olemasolu ei ole vajalik juhul, kui broneeringukaaslasel on see juba olemas. Kaardid on nimelised ja mõeldud kasutamiseks ainult selle omanikule. Kaardi ühekordne väljastustasu on 5€ ning saadaval Rakvere Spordihalli administraatorilt. Võimalik on kasutada ka “laenukaarti”, mille deposiit on 10€ (eriolukorra ajal laenukaarte ei väljastata). 
Palume mängijatel koheselt teavitada Spordikeskust tennise klubimaja, väljakute või broneerimisüsteemi probleemide või vigade korral!
Meeleolukat tennisesuve soovides,
Rakvere Spordikeskus
Last modified: 10. mai 2021

Comments are closed.