www.rakverespordikeskus.ee

Võimas heategevuslik kontsert "Laulud Sõdurile" toimub täna Rakvere spordihallis
 

Heategevuslikkontsert “Laulud sõdurile” toimub 22. juunil ja esmakordselt jõuab see RakvereSpordihalli, kus esinevad Birgit Sarrap, Elina Born, La La Ladies, Daniel Levi,Kõrsikud, Rolf Roosalu ning Jaan Sööt. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväeorkester Peeter Saani juhatamisel ning kontserdist teeb otseülekande ka ETV.

“Lauludsõdurile” toimub juba kuuendat korda. Kontserdil kogutud heategevusliku rahagaaitab Carolin Illenzeeri Fond toetada raskelt vigastatud või teenistuses surmasaanud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kuue tegevusaastajooksul oleme toetanud laste õpinguid põhihariduse ja ülikoolihariduseomandamisel, lisaks on nii mõnigi pere saanud omale uue rula või jalgratta, keskäib muusikatundides ning kellel on hobiks ratsutamine. Fond lähtub oma tegevuseshoolivusest ja heast tahtest, selleks, et aidata katta Eesti eest võidelnudkaitseväelaste laste koolituskulud või toetada nende huvitegevust.

EnneVõidupüha ja jaanipäeva on hea võimalus tulla koos perega ning saada osalemmikartistide pidulikust kontserdist.

2017. aasta“Laulud sõdurile” kontsert toimub 22. juunil algusega kell 19.00 RakvereSpordihallis. Kontserdipiletid hinnaga 10.- täiskasvanu, 6.- eurotlaps/pensionär, 25.- perepilet (kaks täiskasvanut ja kuni kaks last) ja 25.-toetajapilet on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis.

Facebookievent on siin.
Piletimüügi otselink on siin.

 


Rakvere Spordikeskus » UUDISED