Tulenevalt eilsest Rakvere Linnavalitsuse istungi otsusest on tänasest avatud kõik Rakvere Spordikeskuse hallatavad välispordiobjektid avalikuks kasutuseks.

Tänasest avatavate välispordiobjektide hulka kuuluvad: Palermo terviserajal ning Rakvere Reaalgümnaasiumi kõrval asuvad jõulinnakud, Rakvere kunstmurustaadion koos korvpalliväljakutega, linnastaadion koos harjutusväljaku, jõulinnaku ja tuletõrjestaadioniga, skatepark, kõik linnaosade spordiväljakud ning Rakvere haigla kõrval asuv discgolfi park. Viimasel käivad veel mõned päevad raja uuendustööd kuid kõik 18 korvi on üleval. Samuti on külastajad oodatud tennist mängima varem avatud Rahvaaia tenniseväljakutele. Jätkuvalt on külastajatele suletud kõik siseruumid ja riietusruumid.

Tuletame meelde, et kõikidel objektidel tuleb järgida eriolukorra tõttu kehtestatuid piiranguid. Spordiobjektidel tuleb järgida 2+2 nõuet ning ühes grupis ei tohi sportida rohkem kui 10 inimest. Rakvere Spordikeskus palub reeglite mittejärgimisest teavitada spordihalli administraatorit telefonil 5362 7667 või politseid lühinumbril 112.

Püsigem terved ja olgem liikumises!