Olime teadlikud, et saame tagasiside alles detsembris, kuidas Rakvere linnal kandideerimine läks. Üllatus oli väga suur, et tänasel pressikonverentsil kuulutati rahvusvahelise hindamiskomisjon ja ACES Europe Presidendi, hr Gian Francesco Lupattelli poolt välja – Rakvere on Euroopa Spordilinn 2022

Tiitlit annab välja Euroopa Komisjoni partnerina tegutsev mittetulundusühing ACES Europe (European Capitals and Cities of Sport Federation).

Loomulikult on suur rõõm ja olen väga uhke meeskonna üle, kes pea pool aastat kandideerimise ettevalmistusega tegelenud ja tänan neid selle suure panuse eest! Tänan Spordikeskuse direktorit Ave Satsu ja abilinnapea Laila Talunikku, kes ka viimased päevad hindamidkomisjoni liikmetele Rakvere spordielu ja võimalusi tutvustasid, lisaks panusele portfolio koostamise osas.

Rakverele on see suur tunnustus, tunnustus kõigile eelnevatele linnajuhtidele ja spordivaldkonna eestvedajatele, läbi aastate tehtud investeeringute ja töö eest. Rakveres on tugev ja ühtehoidev spordikogukond, ilma eestvedajate ja harrastajateta ega ka KOV toetuseta ei oleks meil nii palju ägedaid üritusi ja heal tasemel taristut, rääkimata sportimisvõimalustest. Kõigi panus loeb!

2022.a eesmärgid on kaardistatud, nüüd tuleb need täita!

Spordisõbrad, tere tulemast Rakveresse, 2022.a Euroopa Spordilinna!