Aktsiaseltsi Jalajälg, kes on Nike esindaja Eestis ja Rakvere kergejõustikuklubi ViKe koostöös valmis äsja Eesti valitseva teivashüppemeistri Marleen Mülla toetajatele mõeldud erikujundusega fännisärk.
 
“Eesti sport saab areneda vaid siis, kui meil on piisavalt noori, kellel on soovi pürgida kõrgemale tasemele,” kõneles Jalajälje esindaja Rainer Tops. “Seetõttu on meil väga hea meel antud projekti natuke omaltpoolt toetada.”
 
Rakvere ViKe juhatuse esimees kergejõustikutreener Jaak Vettik lausus, et klubi pole kunagi varem sarnast aktsiooni ühegi oma sportlase toetuseks teinud, kuigi silmapaistvaid atleete on Lääne-Virumaal olnud varemgi. “Nimetame kas või omaaegset olümpiasportlast, tänaseni Eesti kõrgushüpperekordit enda valduses hoidvat Marko Turbanit,” märkis ta. “Eks siis olid ka ajad pisut teistsugused, sest keegi ei teadnud midagi ühismeediast ja Facebookist ning suurim tunnustus oli sportlase jaoks see, kui ajalehes avaldati tema foto.”
 
Marleen Mülla kvaliteetse Nike Dry fännisärgi kujunduse autor on Rakvere disainer Priit Verlin, kes sarnaselt Marleen Müllaga harjutas kunagi kohalikus spordikoolis treener Jaak Vettiku käe all teivashüpet.
 
Eri suuruses nii naistele kui ka meestele mõeldud fännisärke, mida valmistati esialgu piiratud koguses, saab soetada ettetellimisel. Selleks tuleb kirjutada e-posti aadressil margusmartin0@gmail.com. Ühe särgi hind on 20 eurot.
 
Fännisärkide eest laekuv tulu läheb Marleen Mülla laagrikulude katteks ja selle eest soetatakse sportlasele vajalikku inventari.