Eesti Ööjooks - Talve Eri 2018 start. Autor: Black Hole Studio
Eesti rahvaspordi hooaja lõpetab sel aastal 28. detsembril Rakveres toimuv Eesti Ööjooks – Talve eri, mis eelmisel aastal võitis tuhandete osalejate südame ja tunnistati marathon100.com portaali küsitluse tulemusena 2018. aasta parimaks suureks jooksuks ja parimaks uustulnukaks. Sündmuse lõpetaja medal pälvis liikumisharrastajate hinnangul auhinnalise hõbedase tunnustuse.
 
Teistkordset sündmust ajendas korraldajaid plaani võtma eeskätt osavõtjate väga positiivne tagasiside ja ootus. Teisalt ka soov Eesti jooksu hooaega pikendada ja tuua aastavahetusele eelnevalt inimesi Rakveresse. “Tulemöll, 20 elamuspunkti rajal, valgusmäng, tuletantsijad ja uuenduslikud led lahendused rajal – see on elamus, mida soovime peale rahulikku jõuluaega inimestele pakkuda. Soovime koos jätta vana aasta taaka mööduvasse ja vaadata rõõmsalt, säravate silmade ja punaste põskedega uude aastasse. Teha seda liikudes, koos perede, sõprade või töökollektiividega” kommenteerib populaarsele Viking Line Eesti Ööjooksule talvise lisaväärtuse loonud Marko Torm.
 
Eesti Ööjooks – Talve eri kavas on 5 km ja 10 km distantsid, lisaks Mõmmi lastejooksud. Kõiki osalejaid tunnustatakse Viking Line kinkekaardiga reisiks Soome, toetajate kinkekotiga ja unikaalse lõpetaja medaliga finišis. Osalema on oodatud nii jooksjad, käijad, kepikõndijad kui ka lapsevankriga osalejad. Registreerimine kestab veel loetud päevi: www.eestimaraton.ee
 
Lisainfo:
 
Marko Torm
Rakvere Maraton MTÜ
projektijuht
533 64 289