Rakvere discgolfirajad on ülimalt populaarsed

Rakvere Spordikeskuse haldusalas olev ja Rakvere Haigla vahetusläheduses asuv 18-rajaga discgolfi park on jätkuvalt ala harrastavate mängijate poolt kõrgelt hinnatud. Möödunud aastal asetses Disc Golf Metrix keskkonnas ametlike registreeritud ringide poolest Rakvere rada üle-eestilises statistikas kõrgel 14. kohal 6493 ametliku rajaläbimisega. Kokku oli rohkem kui 100 ringiläbimisega statistikas 194 discgolfiväljakut üle vabariigi. Tegelik rajakasutus on eespool avaldatud numbritest oluliselt suurem, sest valdav osa mängijaid naudivad spordiala ilma enda tulemusi registreerimata.

Discgolfi suurt populaarsust meie linnas näitab seegi, et isegi talvisel ajal maha sadanud paks lumekiht ei heiduta mängijaid. Viimase 30-päeva statistikas oleme ringide arvu poolest Eesti radade hulgas kaheksas – kokku läbisid 84 erinevat mängijat 353 ringi. Rakvere Spordikeskus soovib tänada Oliver Soovälja, Alari Uusmanni, Argo Veedlat ja teisi talviseid aktiivseid mängijaid, kes on rohkelt panustanud tiialade korrashoidu lumisel perioodil. 

Suuresti tänu just aktiivsetele ala eestvedajatele on Rakvere discgolfipark läbinud viimastel aastatel mitmeid uuendusi ja huvitavaid muutusi. Rakvere Spordikeskus on teinud koostöös kohalike entusiastide ja linnametsnik Taavi Saarega hulganisti korrastustöid, muudetud radade asukohti ning laotatud radadele kooremultši.

Rakvere Spordikeskus soovib kõikidele liikumisrohket talve jätku ning kettagolfaritele sirget kettalendu!