Giuseppe Verdi ooper “La Traviata”

Rahvusooper Estonia toob Rakveres esmakordselt lavale Giuseppe Verdi ooperi “La Traviata”.

“La Traviata” – see on ooperite ooper, klassika, mis ei aegu. 19. sajandi keskpaigast alates on see vallutanud publiku südameid kõikjal maailmas ning kujunenud üheks armastatuimaks ooperiks muusikateatri ajaloos.

Ooper on kolmes vaatuses ja itaalia keeles.

Kestus 3 tundi, kaks vaheaega.

Rakvere linnapea Marko Torm: „Rakvere linn on õnnelik ja rõõmus, et saame rakverleastele ja linna külalistele pakkuda aina enam erinevaid ja võimsaid kultuurielamusi. Estonia teatri jõudmine ja huvi tulla Rakveresse on märgiline. Areneme ja kasvame iga aastaga.“

Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe: „Tegu on ajaloolise hetkega, sest Rakveres pole kunagi varem etendunud täismahus ooperit ning mida muud esimeseks ooperikogemuseks pakkuda kui mitte „La traviatat“. Tegemist on tõelise ooperiklassikaga, armastatuima ooperiga muusikateatri ajaloos, kus iga aaria on ooperimuusika pärl,“ räägib Rahvusooperi Estonia peadirektor Aivar Mäe. „Meil on väga hea meel, et nüüd saame ka esmakordselt tuua sellise suurepärase ooperi Rakvere rahvani. Üheks päevaks saab Rakvere Spordikeskus ooperimajaks ning nauditav ooperielamus on tagatud kõigile saalisviibijatele.

19.-24. novembril 2019 toimub Rakvere Kultuurikeskuse eestvedamisel esmakordselt Rakvere Kultuurifestival, mille patrooniks on austatud maestro Arvo Pärt. Festivali tähtsündmuseks on Rahvusooper Estonia poolt Giuseppe Verdi ooper „La Traviata“.

Jälgige reklaami ja saage osa kõigest, mida Rakverel on teile pakkuda!

Piletid saadaval Piletilevi kodulehelt!

Kuupäev

nov. 21 2019
Expired!

Aeg

19:00 - 22:00
Rakvere Spordihall

Location

Rakvere Spordihall
Kastani pst 12, Rakvere
Kõik

Comments are closed.