Rakvere Spordikeskus
Tel. 327 8200info@rakverespordikeskus.ee Otsi
Otsi
 UUDISED
 TEENUSED
 TUTVUSTUS
 ÜÜRIPINNAD
 REKLAAMPINNAD
 OBJEKTID
 / Rakvere Spordikool /
 KONTAKT
 / NG Mini Cup 2016 /
Rakvere Spordikeskus » / Rakvere Spordikool / » treenerid Prindi

Rakvere Spordikooli treenerid

nimi

 spordiala

 kutse

 telefon, e-post

 grupid

 Mati Merirand

 võrkpall

 võrkpalli meistertreener (7)

510 2457, mati@ri.ee

 ÕT4, ÕT2

Ellen Aros

võrkpall

võrkpalli vanemtreener (6)

521 3433, ellenaros@gmail.com

ÕT4, ÕT2, AE3

Aiki Lipp

võrkpall

võrkpallitreener (5)

5656 0240
aikilai@hotmail.com

 AE1                 

Hendrik Kurik

võrkpall

võrkpallitreener (5)

5306 5762, hendrikkurik@gmail.com

ÕT1, AE3

 Sirje Kiviaru

 kergejõustik 

kergejõustiku vanemtreener (6)

5398 4832

ÕT3, AE3, AE2


Jaak Vettik

 kergejõustik

kergejõustiku vanemtreener (6)

5283122
jaak.vettik@mail.ee

ÕT2

 Mikk Joorits

 kergejõustik 

kergejõustikutreener III (5)

5595 2813, mikk7459@hotmail.com

ÕT3

Alar Madilainen

kergejõustik

kergejõustikutreener III (5)

554 6446, alar.madilainen@mail.ee

ÕT2, AE2

Märt Raam

korvpall

korvpallitreener IV (6)

529 4847, mraam1982@gmail.com

ÕT2, AE4, AE3

Madis Putko

korvpall

korvpallitreener (4)

5354 0188, putko12@hot.ee

ÕT3, AE2

Tõnis Putko

korvpall

korvpallitreener (4)

5904 4624, putko13@hot.ee

ÕT

 Gunnar Tõnning

 ujumine

ujumistreener (6)

5646 8428, mtg@hot.ee

ÕT4, ÕT2, AE3

Kristo Kauküla

lauatennis

lauatennisetreener (5)

511 6284, kristo.kaukyla@gmail.com

ÕT2, AE2

 Endel Treiman

maadlus 

maadlustreener (5)

5663 3264, endel.kalais@gmail.ee

ÕT4, ÕT2


 



 

 Jevgeni Tširkin

 judo

judo vanemtreer (6)

5905 5371, evgeni.letter@mail.ee

AE 4

Eesti Spordiregistri treenerite andmebaas

Rakvere Spordikeskus » / Rakvere Spordikool / » treenerid
21/06/2017 Spordihalli pühadeaegne töögraafik
12/06/2017 Rakvere Spordikeskuse ürituste kalender 12.06 - 30.06
29/05/2017 Rakvere Spordikeskuse ürituste kalender 29.05 - 11.06
22/05/2017 Rakvere Spordikeskuse ürituste kalender 22.05 - 28.05
15/05/2017 Rakvere Spordikeskuse ürituste kalender 15.05 - 21.05
Maarja